Spektakl „Mój Chrystus połamany” w Maleniskach

26 marca w Ośrodku Kultury w Maleniskach gościliśmy amatorski Zespół Teatralny z Ośrodka Kultury w Wierzawicach ze spektaklem ,, Mój Chrystus Połamany „. To ewangelia opowiedziana językiem współczesnej codzienności. Dzięki swej niezwykłej formie aktualnej dla naszych czasów fabule, zawarta w niej nauka trafia w serca nawet mniej wrażliwe. Jest to opowieść o bezgranicznej miłości Boga, który identyfikuję się z każdym cierpiącym człowiekiem i nigdy nie rezygnuje z każdego z nas. Brakuje nam pokory stawiamy siebie na pierwszym miejscu a to nie daje nam szczęścia. Więcej pokory i pochylamy głowę nad innym człowiekiem taki przekaz niesie właśnie ta sztuka. Na widowni był z nami sołtys pan Stanisław Leśko dziękujemy za przybycie i zaangażowanie. Serdecznie dziękuję za wsparcie i obecność oraz pracę przy oświetleniu Dyrektorowi GOK Markowi Krauz.
Dziękuję za nagłośnienie przy, którym czuwał pan Stanisław Osip. Dziękuję za współpracę wszystkim pracownikom i wszystkim zaangażowanym w pomoc . Gorące podziękowania kieruję dla Zespołu Teatralnego na czele z opiekunem panią Danutą Danak a właśnie dzisiaj 27 marca w Międzynarodowy Dzień Teatru życzę niesłabnących inspiracji tak potrzebnych do tworzenia sztuki, mnóstwa wzruszeń, uśmiechu i radości wielu twórczych uniesień.