Spotkanie andrzejkowe w Maleniskach

Wieczór Andrzejkowy Seniorów odbył się w Ośrodku Kultury w Maleniskach 29 listopada.
Był to czas pełen tradycji i radości.
W zabawny sposób wspólnie wróżyliśmy sobie przyszłość.
Była to okazja spędzenia czasu w miłym towarzystwie.
Reaktywacja i występ kapeli z Malenisk był niemałym zaskoczeniem.
Każdy dźwięk, jaki emitowała ta kapela przyciągał uwagę i rozświetlał serca obecnych.
Ich muzyka nie tylko wprowadzała radosny nastrój ale także ożywiła wspomnienia, przywołała emocję minionych lat.
Drodzy Muzycy dziękujemy za ten wieczór, życząc Wam inspiracji, która nigdy nie opuszcza Waszych serc oraz siły abyście kontynuowali swoją muzyczną podróż.
A wszystkim uczestnikom wieczorku, Klubowi Senior+ Brzoza Królewska na czele z kierownikiem panią Heleną Karaś wielkie dzięki za to, że tworzyliście wspaniałą atmosferę swoją obecnością.
Z całego serca dziękuję przyjaciołom OK w Maleniskach za zaangażowanie poświęcony czas, Wasza pomoc była niezastąpiona!