Spotkanie autorskie w Wierzawicach

2 października w Ośrodku Kultury w Wierzawicach zgromadziło się grono najmłodszych uczniów z ZS w Wierzawicach na Spotkaniu z autorką książek i bajek dla dzieci Panią Agatą Giełczyńską- Jonik. Pani Agata czytała urywki książek, zachęcała do czytania, rozwijania wyobraźni i odkrywania wspaniałego świata literatury.  Dzięki jej opowieściom, dzieci mogły poznać różnorodnych bohaterów i odbyć magiczną podróż przez strony jej książek. Na zakończenie spotkania, kiedy ostatnie słowo opadło na kartach bajkowych opowieści, w oczach dzieci malowało się ogromne zaciekawienie. Ich wyobraźnia osiągnęła nowe horyzonty, a serca zapełniła nuta radości.  Organizatorem wydarzenia była Biblioteka w Wierzawicach. Jesteśmy wdzięczni Pani Agacie, za to inspirujące spotkanie i za to, że dzieli się Pani swoją pasją z najmłodszymi czytelnikami. Dziękujemy Paniom i Dyrekcji ZS w Wierzawicach za udział w tym wyjątkowym wydarzeniu.