Spotkanie Jesiennej Kreatywności zorganizowane przez OK Maleniska

Warsztaty pod hasłem ,,Spotkanie Jesiennej Kreatywności,, Ośrodek Kultury w Maleniskach miał ogromną przyjemność przeprowadzenia z uczestnikami Klubu Senior+ w Brzózie Królewskiej. Zajęcia były tak zaprojektowane, aby dostarczyć uczestnikom nie tylko radości i satysfakcji, ale także stworzyć inspirujące zajęcia sprzyjające rozwijaniu różnych umiejętności. Powstały dyniowe domki to zabawny i oryginalny sposób na dodanie klimatu jesieni do swojego domu . Zrobione zostały pierogi, które łączyły w sobie bogactwo dyni i aromat grzybów. Była to propozycja ciesząca podniebienia i wprowadzająca ciepło sezonowych smaków. Dziękuję za zaproszenie kierownikowi Klubu Senior+ pani Helenie Karaś , a wszystkim uczestnikom za niezwykle ciepłe przyjęcie.