Spotkanie opłatkowe w Chałupkach Dębniańskich

W dniu 04.01.2018 r. W Ośrodku Kultury w Chałupkach Dębniańskich odbyło się spotkanie opłatkowe dla wszystkich grup działających w Ośrodku Kultury i w Parafii we współpracy z Kołem Gospodyń Wiejskich i Biblioteką.

W powyższym spotkaniu wzięło udział dość dużo osób, można by powiedzieć, że na kolędzie spotkały się trzy pokolenia. Gościem honorowym był oczywiście nasz Ks. Proboszcz Jan Szczepaniak oraz Radny Gminy Leżajsk pan Dominik Ogryzek. Po wspólnej modlitwie wszyscy zgromadzeni łamiąc się opłatkiem głośno śpiewali – „Niech Cię Pan Błogosławi i Strzeże” wyrażając w ten sposób własne życzenia. Następie spotkanie to przerodziło się w długi i piękny wieczór kolęd i pastorałek przerywany od czasu do czasu przygotowanym przez członkinie KGW ciepłym posiłkiem wigilijnym i owocami. Pozostały nam już tylko miłe wspomnienia.