Spotkanie z bajką w Piskorowicach

21 października w Ośrodku Kultury mieliśmy przyjemność gościć Panią Elżbietę Starzak. Pani Ela  jest autorką pięknych wierszy i bajek dla dzieci, których głównymi bohaterami są zwierzęta gospodarcze. Podczas spotkania poznaliśmy mieszkańców Gospodarstwa Agroturystycznego Zagrody Edukacyjnej „Międzyczas” w Cieplicach i zarazem bohaterów bajek m.in. owieczkę Wełninkę, perliczkę Euzebię, kucyka Felka. Bardzo dziękujemy Pani Eli za poświęcony czas i przeprowadzenie ciekawego spotkania dla naszych najmłodszych odbiorców, uczniów kl. I,II i III Szkoły Podstawowej w Piskorowicach, którzy na spotkanie przybyli wraz z wychowawcami. Podczas wizyty autorka zapoznała nas z treścią swoich wierszy oraz bajek, które kończą się pouczającym morałem. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do biblioteki w Piskorowicach z zapoznaniem się z bajkami autorstwa Pani Elżbiety Starzak.