Spotkanie z Panią Jesień w Piskorowicach

W dniu 21 września do Ośrodku Kultury w Piskorowicach zawitała Pani Jesień. Ubrana była w długą suknię, na głowie miała wspaniały kapelusz z kwiatów i liści, a w ręku kosz z darami. Na spotkanie z kolorowym Gościem przybyli najmłodsi  uczniowie miejscowej Szkoły Podstawowej klasy „0” i I z wychowawcami.  Dzieci z odwagą i uśmiechem powitały Panią Jesień i zaproszone zostały do wspólnych zabaw, podczas których miały możliwość wykazania się swoją wiedzą związaną z jesienią, udzielając odpowiedzi na zadawane pytania i zagadki. Przy dźwiękach jesiennej muzyki wykonały pomysłowe portrety Pani Jesieni, wykorzystując naturalne, kolorowe materiały. Wspólna zabawa dostarczyła wszystkim wielu niezapomnianych wrażeń. Na koniec spotkania dzieci z apetytem zjadły upieczone wcześniej marchewkowe muffinki, częstowały się jesiennymi darami, oraz robiły wspólną fotografię z Panią Jesień .                                                                                                                                                           Celem tego spotkania było wprowadzenie najmłodszych w nastrój jesienny. Mamy nadzieję, że tak miło powitana jesień nie będzie smutna, nudna i zimna, ale przepiękna, barwna, ciepła i bogata w jesienne skarby.