Sukces KGW Brzóza Królewska na Bitwie Regionów

AGROBIESZCZADY to impreza mająca na celu promowanie lokalnej przedsiębiorczości, rolnictwa, leśnictwa i obszarów wiejskich wywodzących się przede wszystkim z terenu Bieszczad, jak również całego Podkarpacia. Podczas imprezy rokrocznie ma miejsce wystawa zwierząt, kiermasz rzemiosła i rękodzieła ludowego, sprzętu rolniczego i ogrodniczego, prezentacje i promocje lokalnych firm, kiermasz roślin ozdobnych i bylin, wystawa żywności ekologicznej pochodzącej z gospodarstw ekologicznych Podkarpacia oraz prezentacje kulinarne wraz z degustacją potraw regionalnych i tradycyjnych, wywodzących się z naszego regionu. W tym roku impreza odbyła się w dn. 31 lipca-1 sierpnia 2021 r. W wydarzeniu tym po raz pierwszy uczestniczyła delegacja Koła Gospodyń Wiejskich z Brzózy Królewskiej. Grupa odebrała nagrodę ufundowaną przez KOWR O.T. Rzeszów za zdobycie III miejsca w Bitwie Regionów w etapie wojewódzkim. Dziękujemy za zaproszenie do Leska oraz za nagrodę.