Gminny Ośrodek Kultury Gminy Leżajsk

Święto Kwitnącej Lipy w Przychojcu

Święto Kwitnącej Lipy w Przychojcu

Tegoroczne ,,Święto Kwitnącej Lipy ” w Przychojcu przypadło na dzień 30.06.2019r. Pogoda organizatorom dopisała nad wyraz, bo temperatura przekroczyła grubo ponad 30*C.W cieniu licznie rozstawionych parasoli i namiotów licznie przybyli uczestnicy mogli miło spędzić czas oglądając przygotowany program artystyczny.

Powyższą imprezę otworzył witając mieszkańców pan Wójt Gminy Leżajsk Krzysztof Sobejko wraz z nowo wybranym sołtysem wsi panem Adamem Chudym.
Przed publicznością wystąpiły zaproszone zespoły śpiewacze ,,Kalina ” z Przychojca, ,,Chałupczanie” z Chałupek Dębniańskich, a także z wierszem, piosenką i programem kabaretowym uczestnicy Domu Dziennego Pobytu ,,Senior plus” z Przychojca. Nie obyło się również bez licznych konkursów sprawnościowych z nagrodami. Pod koniec imprezy do organizatorów z ogromnym koszem słodyczy dla uczestników zawitał pan poseł Jerzy Paul. Zakończeniem imprezy była zabawa taneczna na wolnym powietrzu przy zespole  ,,REWEL”. Wszyscy zaproszeni goście i nie tylko zostali wspaniale ugoszczeni przez członkinie Koła Gospodyń Wiejskich w Przychojcu. Dziękujemy za miłą i serdeczną atmosferę . Do zobaczenia za rok.