Święto Mamy i Taty w Rzuchowie

26 maja Święto Mamy, 23 czerwca Święto Taty !🙂To ważne i wyjątkowe dla nas dni🙂.W podziękowaniu ukochanym rodzicom za wszystko co robią dla nas, obdarowujemy je życzeniami, laurkami i prezentami.
Ośrodek Kultury w Rzuchowie, Piskorowicach w dniu 19 maja zorganizował zajęcia plastyczne dla dzieci. Wspólnie wykonaliśmy kwiaty oraz koszule z krawatem z kolorowego papieru, które z dodatkiem życzeń i nutką słodkości (pączusia) pozwolą wyrazić najserdeczniejsze życzenia. Samodzielnie wykonane prace z pewnością wywołają uśmiech na twarzy każdej mamy i taty, ponieważ nie ma nic lepszego niż prezent od serca. Z okazji zbliżającego się Dnia Mamy i Dnia Taty wszystkim Rodzicom życzymy dużo zdrowia, wyrozumiałości, cierpliwości i sukcesów w wychowywaniu swoich pociech!