Święto Wsi Dębno za nami!

W dniu 19.07.2020 na placu przy Ośrodku Kultury w Dębnie odbyło się Święto Wsi Dębno. Wydarzenie to współorganizowane przez GOK Gminy Leżajsk, Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Dębno, Ośrodek Kultury w Dębnie oraz Koło Gospodyń Wiejskich w Dębnie uświetniły występy: Zespołu Śpiewaczego DĘBNIANIE, Zespołu CANTILENAE, Zespołu Śpiewaczo-obrzędowego BRZOZOKI z Brzózy Królewskiej oraz Solistek STUDIA PIOSENKI działającego przy Ośrodku Kultury w Dębnie.

Wieczorem ze spektaklem „Wdowa na wydaniu” wystąpił Teatr działający przy Ośrodku Kultury w Wierzawicach, prowadzony przez Panią Danutę Danak. Występy zespołów cieszyły się zainteresowaniem i gromkimi brawami oraz miłym przyjęciem przez publiczność.
W trakcie imprezy Panie ze Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Dębno, częstowały wszystkich własnoręcznie upieczonymi przysmakami. Dla dzieci przez cały czas trwania imprezy dostępne były zjeżdżalnie oraz trampoliny, organizowane były również gry i zabawy z atrakcyjnymi nagrodami.  Wieczorem odbyło się przez wszystkich wyczekiwane losowanie, w którym nagrodą główną był ROWER, a nagroda pocieszenia została ufundowana przez Koło Gospodyń Wiejskich w Dębnie. Prezes Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Dębno Pan Kazimierz Krawiec oraz Wójt Gminy Leżajsk Pan Krzysztof Sobejko dołożyli kilka cegiełek od siebie, można było wylosować m.in. nagrody pieniężne, weekend w domku w Brzózie Królewskiej, a nawet kawę z Panem Wójtem w Urzędzie Gminy. Gratulujemy wszystkim nagrodzonym w losowaniu.
Dziękujemy zaproszonym gościom za obecność oraz wszystkim uczestnikom imprezy za przybycie.
Wszystkim zaangażowanym w pomoc przy organizacji Święta Wsi Dębno – serdecznie dziękuje.