Święty Mikołaj odwiedził Brzózę Królewską

Jak co rok 5 grudnia 2023 r. w naszym Ośrodku Kultury zapanowała odświętna atmosfera. Pracownicy zadbali o piękną, bajkową dekorację, a licznie zabrane na sali dzieci z niecierpliwością oczekiwały na przybycie Mikołaja. Nadejście niezwykłego gościa poprzedziły występy artystyczne. Na scenie zaprezentował się działający pod opieką pani Bożeny Szczęch teatrzyk dziecięcy z inscenizacją „Kopciuszek”. Mikołajkową atmosferę podkreśliły występy zespołów tanecznych i wokalnych z Ukrainy, które przybyły do nas wraz z zaprzyjaźnionym kierownikiem artystycznym panem Jarosławem Bytkalukiem z Centrum Twórczości we Lwowie. Zaśpiewała też pani Iwona Lis wraz z dziećmi uczęszczającymi na cykliczne zajęcia wokalne organizowane w Ośrodku Kultury. W końcu pojawił się długo oczekiwany gość – Święty Mikołaj. Uczestnicy powitali go gromkimi brawami i piosenką. Spotkanie z Mikołajem minęło w bardzo miłej atmosferze i przyniosło dzieciom wiele radości. Każdy dostał upominek. Cieszymy się, że  Św. Mikołaj o nas pamiętał i czekamy na jego wizytę w przyszłym roku.