Teatr plenerowy ”Imaginacja” w Wierzawicach!

17 września na placu przy Ośrodku Kultury w Wierzawicach miało miejsce wyjątkowe wydarzenie kulturalne – spektakl teatru plenerowego „Odmieniec”, przygotowany przez utalentowaną grupę  z Ośrodka Kultury w Biedaczowie. Autorką scenariusza, reżyserem, opracowanie muzyczne, kostiumy to ogromna praca pani Agnieszki Niemiec animatora kultury w Ośrodku Kultury w Biedaczowie.  „Odmieniec” to spektakl plenerowy, który przenosi widzów w niezwykłą podróż do świata wyobraźni. Otoczeni przyrodą, z dala od konwencjonalnych scen teatralnych, widzowie zostali wciągnięci w opowieść pełną emocji i niesamowitych wrażeń. To był spektakl, który poruszył nasze serca i umysły, pozostawiając niezapomniane wrażenia. Publiczność gromkimi brawami podziękowała  zarówno aktorom jak i realizatorom spektaklu a pan Tadeusz Walania- Radny Gminy Leżajsk na ręce pani Agnieszki Niemiec, złożył gratulacje i wyraził głębokie uznanie za wyjątkowy spektakl. Jesteśmy wdzięczni Całemu Zespołowi,  że podzieliliście się swoim  talentem i pozwoliliście nam uczestniczyć w tej wyjątkowej przygodzie artystycznej. Wasza praca i poświęcenie są godne podziwu, jesteśmy pewni, że przyniosą Wam wiele sukcesów w przyszłości. Dziękujemy jeszcze raz za to piękne widowisko i czekamy z niecierpliwością na Wasze przyszłe projekty i mamy nadzieję, że jeszcze wielokrotnie będziemy mieli okazję cieszyć się Waszym talentem.