W dniu 25 maja 2026r.w Ośrodku Kultury w Piskorowicach odbyła się wspaniała uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Uroczystość rozpoczęła się od części artystycznej w której dzieci w piękny sposób wyraziły swoją miłość i wdzięczność dla swoich Rodziców. Z wielkim zaangażowaniem zaprezentowały przygotowane piosenki, wierszyki i układy taneczne. Zuzia Ożga – uczennica szkoły muzycznej zagrała piękny utwór zespołu ABBA „ Lay all your love on me”. Po zakończeniu części artystycznej wszyscy zostali zaproszeni na warsztaty kulinarne podczas których rodzice wspólnie z dziećmi tworzyły na talerzu jadalne bukiety z owoców. Zwieńczeniem uroczystości był wspólny, słodki poczęstunek; moment na integrację i chwilę relaksu dla rodziców. Dziękujemy rodzicom za obecność i ciepłe słowa! Serdeczne podziękowania za pomoc w organizację spotkania składamy :Pani Albinie Muskus- instruktorce tańca dziecięcej grupy tanecznej QUICK, oraz pracownikom Gminnego Ośrodka Kultury: Pani Dorocie Szary, Pani Paulinie Szczęch, Pani Annie Okruch i Panu Pawłowi Borkowskiemu.