Wakacje i ognisko z OK w Dębnie

Tegoroczne wakacje w Ośrodku Kultury w Dębnie upłynęły szybko, miło i ciekawie. Kto skorzystał z tej oferty mógł miło spędzić ten czas. Były lekcje nauki wyszywania techniką krzyżykową, zabawy na świeżym powietrzu , gry i zabawy świetlicowe, oraz zajęcia taneczne. Metodą decupache wyklejano różne naczynia szklane. Przy współpracy miejscowej Biblioteki wyświetlano bajki dla dzieci , oraz było wspólne czytanie bajek i malowanie postaci z tych bajek.
W dniu 11 lipca w Gospodarstwie Agroturystycznym u Czesławy i Tadeusza Tupaj spotkała się zaprzyjaźniona grupa rowerowa dzieci i młodzieży z Chałupek Dębniańskich i Dębna. Tydzień wcześnie grupa Dębniańska gościła w Ośrodku Kultury w Chałupkach Dębniańskich, miłe przyjęcie, dobre integracyjne spotkanie. W gospodarstwie było wiele atrakcji rozgrywki sportowe, gra w bilard, zjeżdżalnie, huśtawki i skoki na trampolinie, oraz zabawy wymyślone przez dzieci. Na zakończenie kiełbasa z grilla i wspólne pamiątkowe zdjęcie.