Wakacje z Kulturą – dzień drugi!

Kolorowy zawrót głowy – to tytuł dzisiejszych zajęć wakacyjnych, czyli drugiego dnia Wakacji z Kulturą w GOK Giedlarowa. Na pierwszej części dzisiejszych zajęć pod okiem plastyka Pana Krzysztofa Pęcaka dzieci malowały na folii wakacyjny pejzaż. Jak zawsze zajęcia plastyczne sprawiły im ogromną frajdę.
W drugiej części zajęć gościliśmy Policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku. Podczas spotkania rozmawialiśmy o bezpieczeństwie, o którym należy pamiętać nie tylko w trakcie wakacji. Poruszaliśmy takie tematy jak: bezpieczeństwo i prawidłowe zachowania podczas letniego wypoczynku nad wodą, zasady ruchu drogowego oraz zasady zachowania w sytuacjach zagrożenia naszego bezpieczeństwa oraz życia.
Prelekcje przeprowadził Asystent Prewencji Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego leżajskiej komendy, mł. asp. Daniel Żak oraz asp. Miłosz Krzywonos – za co serdecznie dziękujemy!