Wakacje z Kulturą w Brzózie Królewskiej

W Ośrodku Kultury w Brzózie Królewskiej zakończyła się pierwsza część zajęć wakacyjnych dla dzieci. Piękna pogoda sprzyjała organizacji spotkań i zabaw w plenerze. Uczestnicy letnich warsztatów spróbowali swoich sił w zajęciach artystycznych, w tworzeniu prac technicznych, składaniu papierowych zwierzątek.

Zainteresowaniem cieszyły się zajęcia „Woreczki sensoryczne zamiast tabletu”. Największą frajdę sprawił jednak wszystkim plener malarski. Dzieci stanęły przed sztalugami i jak przystało na prawdziwych artystów przy pomocy palety farb tworzyły piękne prace. Nie zabrakło również codziennej porcji ruchu oraz gier i zabaw. Zapraszamy dzieci do uczestniczenia w cyklicznych zajęciach organizowanych w Ośrodku Kultury w Brzózie Królewskiej.