Wakacje z Kulturą w Chałupkach Dębniańskich

Drugi tydzień wakacji spędzonych pożytecznie i na wesoło przez dzieci w Ośrodku Kultury w Chałupkach Dębniańskich. Zajęcia trwały po dwie godziny dziennie. Oprócz zabawy ruchowej dzieci mogły wykazać się kreatywnością w pracach manualnych.

Wytworem powyższych prac były piękne nakrycia głowy w postaci czapek i ozdobnych kapeluszy. Małe dzieci z wielka chęcią zajęły się kolorowaniem obrazków, natomiast większe farbkami malowały pejzaż letnich zabaw. Nie obyło się tez bez zajęć kulinarnych gdzie tematem przewodnim była własnoręcznie wykonana ekologiczna piękna kanapka . Zakończeniem powyższych zajęć było ognisko i pieczenie kiełbasek a przy tym w oczekiwaniu na kiełbaski dzieci zaliczyły plac zabaw. Wszystkim uczestnikom życzymy miłych wspomnień.