Wakacje z Kulturą i Biblioteką w Chałupkach Dębniańskich

Kończy się czerwiec i otwiera wakacyjne bramy.
Na zabawę w Domu Kultury dzieci zapraszamy.
Będą śpiewy, gry, zabawy, sportowy kierunek
A w przerwach czekał będzie słodki poczęstunek.
Gorące jasne słońce przyświeca z góry
Dzieci bawiąc się jak ptaki tworzą stadne chmury
Czy slalom, czy piłka, czy w berka igraszki.
Z zachwytu ćwierkają jak poranne ptaszki.
To dopiero początek wcale nie ponury.
Więc okrzyki radości wznoszą się do góry
Integracyjny to wypoczynek na łonie natury.
Rozpoczęte wakacje z Parafią Biblioteką i Ośrodkiem Kultury
K. Wanat
Początek wakacji  pierwszy ich tydzień od dn.27.06.23r do 30.06.23r.  w Ośrodku Kultury, wspólnie z Biblioteką oraz Ks. Proboszczem Janem Szczepaniakiem zorganizowaliśmy wakacyjne zajęcia dla dzieci.
Wytężony sportowo rekreacyjny wakacyjny wypoczynek rozpoczęty.
Dzieciom życzymy dużo radości z wakacyjnej laby, a pod koniec wakacji zapraszamy ponownie do zabawy z nami z bagażem miłych wrażeń. Wszystkich uczestników serdecznie pozdrawiamy życząc dalszych wspaniałych wakacji.