Wakacje z Kulturą w Dębnie

Na początku lipca w Ośrodku Kultury w Dębnie odbyły się Wakacje z Kulturą. Dzieci podczas zajęć miały możliwość poznać ciekawe gry i zabawy ruchowe oraz zabawy z chustą animacyjną. Pani z Koła Gospodyń Wiejskich w Dębnie odwiedziła Ośrodek Kultury, by nauczyć dzieci jak robić piękne i kolorowe kwiaty z krepiny.

Własnoręcznie stworzyliśmy tropikalną wyspę oraz kolorowy piasek. Wybraliśmy się również na wycieczkę rowerową, by poznać bliżej piękne okolice Dębna, po wycieczce rozpaliliśmy ognisko i upiekliśmy kiełbaski. Dziękujemy za pomoc przy organizacji wycieczki Paniom ze Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Dębno oraz Panu Tadeuszowi Tupaj.
Wakacyjne zajęcia zorganizowane zostały we współpracy z Panią Haliną Cebula ze świetlicy szkolnej Zespołu Szkół w Dębnie oraz Panią Magdaleną Wojtyna z Biblioteki Publicznej Gminy Leżajsk Filia Dębno.