Wakacje z Kulturą w Giedlarowej

W dniach 13-17 lipca 2020r. w Ośrodku Kultury w Giedlarowej odbyła się kolejna edycja „WAKACJI Z KULTURĄ”. Każdy dzień rozpoczynaliśmy krótką gimnastyką podczas wspólnych zabaw oraz poznaniem tematu przewodniego zajęć. Pierwszego dnia tworzyliśmy ŁĄCZKĘ ZIELONĄ utrzymującą klimat wakacyjnych pikników na łące. Zwierzątka z kolorowych kartek papieru każdy uczestnik zajęć zabrał do domu na pamiątkę naszych „WAKACJI”.

Najbardziej radosnym i atrakcyjnym tematem okazała się AKADEMIA KLEKSOWANIA oraz SZTUKA WSPÓŁCZESNA. Atrament, farby i słomki wystarczyły do stworzenia wyjątkowych dzieł. Wszystkie dzieci wykazały się wyjątkową pomysłowością i kreatywnością. Łączenie różnych technik, korzystanie z nieoczywistych narzędzi do malowania pobudziło wyobraźnię dzieci i zachęciło do eksperymentowania podczas tworzenia swoich wielkich dzieł.
Iście kinowy seans bajkowy, gry i zabawy integracyjne i inne zajęcia były chyba tylko przystawką dla dzieciaków i rozochociły dzieci do uczestnictwa w zajęciach organizowanych w Ośrodku Kultury oraz Bibliotece w Giedlarowej.
Cieszymy się, że nasze WAKACJE Z KULTURĄ sprawiły tyle radości i frajdy uczestnikom zajęć! Dziękujemy Waszą obecność i zapraszamy na następne zajęcia!