Wakacje z Kulturą w Maleniskach

Miesiąc lipiec był dla naszego Ośrodka Kultury czasem wypełnionym zajęciami dla dzieci w ramach „Wakacji z Kulturą”. Tegoroczne spotkania i zabawy rozpoczęły się od pierwszego lipca i trwały przez pięć dni. Każdy dzień wypełniony był ciekawymi warsztatami. Przez cały tydzień w Ośrodku Kultury w Maleniskach rozgrywały się mecze tenisa stołowego i grano w różnorodne gry planszowe.

Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia pod tytułem „Słodycz lata” w trakcie których uczestnicy mieli możliwość wykonania sałatki owocowej.
Korzystając ze sprzyjającej pogody, wiele zajęć odbyło się na świeżym powietrzu, między innymi: „Projektowanie lata” (warsztaty plastyczne), „Aktywnie na trawie” (zajęcia sportowe).
Podsumowaniem naszych spotkań z kulturą było ognisko i wspólne pieczenie kiełbasek.