Wakacje z Kulturą w Piskorowicach

W czasie wakacji Ośrodek Kultury w Piskorowicach był otwarty dla wszystkich, którzy chcieli sobie urozmaicić wakacyjny czas. Dla uczestników Wakacji z Kulturą zorganizowaliśmy wiele zajęć i mile wspólnie spędziliśmy czas. Uczestnicy mieli do dyspozycji zajęcia manualne, malowanki i kolorowanki, karaoke, mini pokazy mody, gry planszowe i stolikowe, zajęcia ruchowe, minidyskoteke, i różnego rodzaju konkurencje sportowe.

Dla pasjonatów śpiewania było karaoke, a dla przyszłych kreatorów mody i dam były pokazy mody „mała miss”, gdzie można było się poprzebierać w różnorodne kreacje. Dla tych co lubią teatr były zajęcia gdzie można było odegrać bajkę „czerwony kapturek”. Dla ruchliwych był bieg przełajowy i mini dyskoteki, dla tych co lubią zajęcia manualne robiliśmy masę porcelanową, malowaliśmy też butelki żeby zrobić z nich piękne wazony. Nie zabrakło też zajęć z kolorowania kredkami i farbkami. Kolorowaliśmy też różne obiekty infrastruktury miejskiej żeby stworzyć swoje małe miasto. Była też możliwość pogrania w różne gry.
Dziękujemy wszystkim którzy brali udział w Wakacjach z Kulturą i zapraszamy do Ośrodka Kultury w ciągu całego roku.