Wakacje z Kulturą w Piskorowicach

Jak co roku tak i teraz udało nam się zorganizować „Wakacje z Kulturą”, w czasie których mogły mile spędzić czas i skorzystać z oferowanych zajęć. W czasie wakacji uczestniczyło łącznie 30 dzieci w różnym przedziale wiekowym. Dzieci mogły kolorować malowanki o różnym rodzaju trudności, bawić się na powietrzu korzystając z placu zabaw, grać w dwa ognie.

Uzdolnieni muzycznie i nie tylko mogli pośpiewać w Karaoke, bo przecież „każdy śpiewać może…”. Można było skorzystać z garderoby teatralnej i poprzebierać się w małą miss i małego mistera. Mieliśmy też zajęcia kulinarne, na których robiliśmy babeczki, deser i gofry. Na zajęciach artystycznych poznawaliśmy różne metody malowania i ozdabiania przedmiotów. Mieliśmy też doświadczenia chemiczne, które cieszyły się dużym zainteresowaniem dzieci. Na końcu uczestnicy za udział w zajęciach dostały nagrody. Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne imprezy organizowane przez nasz Ośrodek Kultury.