Wakacje z Kulturą w Piskorowicach – ognisko i wycieczka rowerowa

29 lipca 2020 roku zorganizowaliśmy wycieczkę rowerową na Ożannę. Zebraliśmy się pod Ośrodkiem Kultury w Piskorowicach, aby wspólnie wyruszyć do Rzuchowa, a stamtąd po dołączeniu grupy z OK w Rzuchowie ruszyliśmy w dalszą podróż. Ze względu na bezpieczeństwo i dużą ilość uczestników jechaliśmy w dwóch grupach w odstępie między sobą.

Na wspólny wyjazd zdecydowało się trzydzieścioro uczestników. Na miejscu spotkaliśmy się z Panami Policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku, którzy opowiedzieli nam o bezpieczeństwie na rowerach i jak się przygotować do jazdy. Następnie przy ognisku upiekliśmy kiełbaski. Można było tez wspólnie się pobawić. W dobrych nastrojach udaliśmy się w powrotną drogę.