Wakacje z Kulturą w Piskorowicach

Powoli kończy się czas wakacji i za niedługo trzeba będzie znów wrócić do szkoły. W czasie wakacji Ośrodek Kultury w Piskorowicach był otwarty dla wszystkich, którzy chcieli sobie urozmaicić wakacyjny czas. Dla uczestników Wakacji z Kulturą zorganizowaliśmy wiele zajęć i mile wspólnie spędziliśmy czas. Uczestnicy mieli do dyspozycji zajęcia manualne, malowanki i kolorowanki, karaoke, mini pokazy mody, gry, zajęcia ruchowe, wycieczki i różnego rodzaju konkurencje sportowe.

Mieliśmy rowerową wycieczkę do Sieniawy, gdzie wybraliśmy się na lody, a następnie udaliśmy się podziwiać pałac zbudowany przez Hetmana Wielkiego Koronnego Adama Mikołaja Sieniawskiego oraz pospacerować po pięknym ogrodzie dookoła pałacu. Dla wszystkich, którzy lubią aktywnie spędzać czas przygotowaliśmy wycieczki na rolkach i rowerach do pobliskich Mołyń.
Dla pasjonatów śpiewania było karaoke, dla kinomaniaków kilka seansów filmowych, a dla przyszłych kreatorów mody i dam były pokazy mody „mała miss”, gdzie można było się poprzebierać w różnorodne kreacje. Dla ruchliwych był bieg przełajowy i mini dyskoteki, dla małych konstruktorów były zajęcia, na których można było zbudować i pomalować mały domek. Dla łakomczuszków były zajęcia kulinarne, na których piekliśmy muffinki i gofry. Odbył się też miniturniej tenisa stołowego.
Dziękujemy wszystkim którzy brali udział w Wakacjach z Kulturą i zapraszamy do Ośrodka Kultury w ciągu roku szkolnego.