Wakacje z Kulturą w Rzuchowie

Wakacje w Ośrodku Kultury w Rzuchowie minęły w tym roku w bardzo przyjaznej atmosferze. Podczas wakacyjnych zajęć dzieci nie mogły narzekać na nudę. Przez trzy tygodnie codziennie mogły uczestniczyć w różnych formach aktywności. Oprócz wszelkiego typu zajęć np. plastycznych, technicznych, aktywnie spędzaliśmy też czas przy wspólnych grach, zabawach. Nie mniejszą rozrywkę dawały zajęcia kulinarne na których dzieci przygotowały muffinki serowo-jagodowe.

Nie zabrakło ciekawych spotkań, a mianowicie z dietetykiem z Centrum Dietetycznego Natur House, strażakami Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej oraz Policjantem Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku. Jak wakacje to wycieczki, nie inaczej było w tym roku czego dowodem była wyprawa rowerowa do Ożanny, która wystartowała z OK w Rzuchowie. Po dotarciu na miejsce na dzieci czekało ognisko na którym pieczone były kiełbaski. Tym miłym akcentem zakończyliśmy nasze wakacyjne zajęcia, które mają na celu zapełnienie wolnego czasu dzieciakom, pokazanie im jak fajnie można bawić się w grupie.
Należy dodać, że mimo zakończenia planowanych zajęć, OK w Rzuchowie w dalszym ciągu jest otwarty na różnego rodzaju zabawy z młodzieżą, ale również osobami dorosłymi co w dużej mierze przyczyni się do krzewienia kultury w naszej miejscowości i okolicy.