Wakacje z Kulturą w Wierzawicach w pełni

Ciekawą propozycją ośrodka kultury i biblioteki w Wierzawicach na spędzenie wolnego czasu był dzień indiański. Dzieci poznały indiańskie legendy, wymyślały indiańskie stroje, wykonywały kolorowe przywieszki z koralików i amulety z przyniesionych kamyków. Dopełnieniem indiańskiego dnia było malowanie twarzy wzorując się na motywach indiańskich. W Bibliotece i w Ośrodku Kultury w Wierzawicach także w każdą środę lipca odbywają się zajęcia świetlicowe dla dzieci pozostających w domu podczas wakacji.

Dzieci biorą udział w głośnym czytaniu bajek, projektowaniu okładki na ulubioną książkę, malują rysują, układają puzzle, rozwiązują łamigłówki i krzyżówki. Przez cały okres wakacji zapraszamy do korzystania z gier planszowych, gry w piłkarzyki i w bilarda.