Warsztaty Bożonarodzeniowe w Chałupkach Dębniańskich

Jak bombka na choince i gwiazda na niebie,
tak Bóg miłosierny zjawia się u Ciebie
i daje Ci spokój, radość i wiarę
w te święta radosne, hojne i wspaniałe.

W dniu 05.12.2019 r. w Ośrodku Kultury w Chałupkach Dębniańskich odbyły się warsztaty Bożonarodzeniowe.
W powyższych warsztatach brały udział panie członkinie KG W natomiast zaproszonym gościem jak też instruktorem prowadzącym zajęcia była pani Andżelika Maczuga.
Z ogromnym zaangażowaniem słuchając podawanych wskazówek przez prowadzącą panie ostro wzięły się do pracy.
Efektem końcowym okazały się własnoręcznie wykonane prześliczne bombki. Owe bombki dekorowane zostały po trosze metodą decoupage, jak również wyciskanymi wzorami z miękkiej masy plastycznej. Kolejną praca było malowanie, utwardzanie i lakierowanie, a efekty widać na zdjęciach. Wszystkim uczestnikom powyższych warsztatów składamy serdeczne podziękowania za zaangażowanie i mile oraz pożytecznie spędzony czas.