Warsztaty jesienne w Chałupkach Dębniańskich

Piękna nasza Polska jesień
Wielobarwny świat nam niesie.
W sadzie ,w lesie i w koszyku
Jej darów mamy bez liku.
Zachwyt w nas bywa niezmierny
Kiedy koszyk grzybów pełny.
Pod nogami pierze z liści
Piękne , suche i szeleści.
KW.
W dniu 21.X.22.r Ośrodek Kultury w Chałupkach Dębniańskich tętnił żywiołowym gwarem podczas wykonywania prac rękodzieła artystycznego. Jesienne warsztaty zorganizowano wspólnie z Biblioteką Publiczną w Chałupkach Dębniańskich. W powyższych warsztatach w ramach wzajemnej współpracy uczestniczyła Kl.II. Szkoły Podstawowej z wychowawczynią klasy panią Władysławą Baj.
Tym razem dziełem wykonanym rękoma dzieci były piękne przestrzenne jesienne obrazy. Piękno złotej polskiej jesieni uchwycone w barwnych liściach, szyszkach ,wrzosach i żołędziach zamknięte zostało w ozdobionych ramkach wykonanych z suchych patyków tworząc niepowtarzalny piękny kolorowy obraz. Pomysłodawcą tematycznym jak też prowadzącą zajęcia była animator kultury Krystyna Wanat przy współpracy pani bibliotekarki Anety Szczepek oraz pani wychowawczyni Władysławy Baj.
Artystyczne rękodzieło można obejrzeć na poniżej zamieszczonych fotografiach.
Wszystkim małym utalentowanym i sprytnym uczestnikom dziękujemy za udział i gorąco pozdrawiam.