Warsztaty kulinarne w Chałupkach Dębniańskich

W dniu 29.o3.2019 r. w Ośrodku Kultury w Chałupkach Dębniańskich odbyły się warsztaty kulinarne pod przewodnim hasłem ,,DOMOWE WYROBY NIE PSUJĄ WĄTROBY”, a kulinarnie była to domowa pizza o rożnych smakach. W powyższych warsztatach w ramach wzajemnej współpracy brały udział dzieci ze Szkoły Podstawowej, a mianowicie klasa II z wychowawczynią panią Teresą Muszyńską.

Do współpracy w wymienionych warsztatach dołączyło również kilka pań należących do Koła Gospodyń Wiejskich. Możemy śmiało powiedzieć o dziecięcych zdolnościach kulinarnych, bo przydzielona praca począwszy od zagniatania ciasta poprzez estetyczne układanie przyniesionych przez dzieci smakołyków była przednia i robota po prostu paliła się w dziecięcych rękach. Pizza nad wyraz się udała i po jej upieczeniu dzieci z apetytem zasiadły do zastawionego stołu, a wspaniały zapach roznosił się po całym Domu Kultury. Bardzo serdeczne podziękowania za pomoc i współpracę składamy paniom z KGW jak również Gminnemu Ośrodkowi Kultury za wsparcie finansowe.