Warsztaty patriotyczne w Maleniskach

W Ośrodku Kultury w Maleniskach, tuż przed uroczystością z okazji ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI, tradycyjnie spotkaliśmy się na warsztatach patriotycznych. Zajęcia odbyły się 9 listopada i cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Dzieci brały udział w  zajęciach, których celem było zaszczepienie w sercach miłości do Ojczyzny, wzbogacanie wiedzy o Polsce oraz wzmacnianie więzi emocjonalnej w gronie rówieśników i rodzinny.

Warsztaty rozpoczęły się od krótkiej pogadanki na temat Święta Niepodległości. Następnie uczestnicy wykonali biało-czerwone kotyliony. Kolejnym zadaniem było wykonanie makiety Polski, która przedstawiała ukształtowanie terenu, główne rzeki, miasta i jedną wieś o nazwie Maleniska. Na koniec wspólnie wykonaliśmy dużą flagę z odcisków dłoni.

Bardzo dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Mamy ogromną nadzieję, że niedługo spotkamy się na kolejnych warsztatach.