Warsztaty plastyczne w Chałupkach Dębniańskich

W dn. 16.05.2022 r. w Ośrodku Kultury w Chałupkach Dębniańskich odbyły się warsztaty plastyczne pt. ,,TOBIE MAMO” związane z obchodami, Dnia Matki tj. 26 maja. We wspomnianych warsztatach udział wzięła kl. III z wychowawczynią panią Barbarą Majkut ze Szkoły Podstawowej, w ramach wzajemnej współpracy. Dzieci ozdabiały piękne serduszka, w które wpisany był flakonik, a w nim bukiecik kolorowych kwiatów i stokrotek własnoręcznie wykonanych przy współpracy animatora kultury Krystyny Wanat. Podziękowania składamy na ręce Dyrekcji Szkoły Podstawowej i pani wychowawczyni, a także pani Monice Krupa za pomoc w prowadzonych warsztatach, natomiast dzieciom za wielkie zaangażowanie w solidnie wykonane prace, co widać poniższych na fotografiach.