Warsztaty rękodzieła artystycznego w OK w Chałupkach Dębniańskich

W dniu 22.X.2019 r. w Ośrodku Kultury w Chałupkach Dębniańskich odbyły się warsztaty rękodzieła artystycznego. Na powyższe warsztaty zostały zaproszone dzieci kl. III z wychowawczynią panią Teresą Muszyńską ze Szkoły Podstawowej w Chałupkach Dębniańskich.

Zajęcia odbywają się cyklicznie w ramach wzajemnej współpracy. Tym razem prace polegały na zręcznym wyczarowaniu pięknych broszek z kolorowego filcu. W ruch poszły sprytne małe rączki przebierając paluszkami koraliki, cekiny i świecidełka. Warsztaty prowadziła instr. Krystyna Wanat tłumacząc dzieciom jak dobierać poszczególne ozdoby by do siebie pasowały tworząc piękną całość. Zainteresowanie było bardzo duże i dzieci z zapałem wzięły się do pracy, a efekty tej owocnej pracy widzimy na pokazanych zdjęciach.