Warsztaty w Wierzawicach – prezenty na dzień babci i dziadka

Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowe dni w roku. Pełne ciepłych życzeń, łez, wzruszeń i upominków, które potem długimi latami zdobią komody i ściany babcinych domów. Najwartościowszymi upominkami dla babci i dziadka jest to, co wnuk zrobi samodzielnie.

By uczcić święto babć i dziadków, podziękować im za okazywaną na każdym kroku miłość i zainteresowanie w Ośrodku Kultury w Wierzawicach 15.01.2020 r. odbyły się warsztaty plastyczne, na których dzieci wykonywały laurki oraz tulipany z opakowań na jajka dla swoich babć i dziadków. Na naszych zajęciach wszystkie dzieci pracowały z dużym zaangażowaniem, w swoje działania wkładały dużo serca. W efekcie powstały kolorowe laurki – dal babć w kształcie sukienki a dla dziadków w kształcie koszuli z krawatem. W każdą laurkę został wklejony wiersz. Natomiast z wytłoczek z opakowań na jajka uczestnicy stworzyli piękne czerwone tulipany. Wszystkim Babciom I dziadkom z okazji ich święta składamy najlepsze życzenia. Moc dziecięcych uśmiechów i rodzinnej radości w zdrowiu i szczęściu każdego dnia.