Warsztaty wielkanocne w Dębnie

24 marca Ośrodek Kultury w Dębnie wraz z Biblioteką Publiczną w Dębnie zorganizował warsztaty bibułkarskie. Na specjalne zaproszenie na zajęcia te przybyły panie z miejscowego Koła Gospodyń Wiejskich, które
podzieliły się z dziećmi swoją wiedzą i umiejętnościami tworzenia kwiatów z bibuły i krepiny. Uczestnicy zajęć z uwagą wysłuchały porad na temat tworzenia kwiatów i z wielkim zaangażowaniem zabrały się do pracy w przygotowaniu kwiatów które pięknie  przyozdobią  nie jedną palmę wielkanocną. Dziękuję pani Magdalenie Wojtynie za miłą współpracę oraz pani Annie Cebulak i Marii Wojtynie za udział w warsztatach i  podtrzymywanie pięknej tradycji ludowej jaką jest ręczne wykonywanie kwiatów do palm wielkanocnych.