Warsztaty wielkanocne w Maleniskach

Kiedy Wiosna zagościła już w Ośrodku Kultury w Maleniskach, rozpoczął się czas tworzenia świątecznych dekoracji. Na ten okres zorganizowaliśmy Warsztaty Wielkanocne dla dzieci. Czas przygotowań do świąt rozpoczęliśmy tworzeniem barwnych kartek wielkanocnych w dniu 13 marca.

Następnie dnia 20 marca odbyły się warsztaty pt. „Zajączki Wielkanocne”, wykonywane z włóczki. Początek kwietnia został przeznaczony na palmę wielkanocną. W czasie tym każde dziecko stworzyło unikatową kompozycję z kwiatów wykonach z bibuły, cisu i bukszpanu.
Zaangażowanie uczestników warsztatów zaowocowało różnorodnością wykonanych dekoracji. Mali artyści wykazali się dużą kreatywnością i inwencją twórczą, wkładając w efekt całe swoje serca. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas w wielkanocnych przygotowaniach.