Warsztaty z okazji Dnia Matki w Chałupkach Dębniańskich

– KOCHAM CIĘ MAMO

Dziękuję za to wszystko, czym dobroć jest na ziemi.
Że jesteś najważniejsza, że tego nikt nie zmieni,
że jeden dzień najpiękniej w mym sercu jaśnieć musi:
dla jednych to Dzień Matki, a dla mnie Dzień Mamusi.
W dniu 19.05.23 r. w Ośrodku Kultury w Chałupkach Dębniańskich odbyły się warsztaty plastyczne połączone z  rękodziełem przeprowadzone z animatorem kultury Krystyną Wanat. Tematem warsztatów był  przypadający na dzień 26.05.23 r. uroczysty  „Dzień Matki”. We wspomnianych warsztatach udział wzięła kl. II Szkoły Podstawowej z wychowawczynią panią Władysławą Baj w ramach wzajemnej współpracy. Każde dziecko miało za zadanie wykonać  i ozdobić  piękne serce z napisem ,,KOCHAM CIĘ MAMO”. Dzieci z ogromnym zapałem przystąpiły do pracy wycinając  i przyklejając zdobienia z serduszek i kwiatowych bukiecików. Kolejnym zadaniem dzieci  było przyklejenie pięknie zdobionego serca do gałązki róży z pąkiem, przywiązanie ozdobnej  kokardki, a efekt mówi sam za siebie. Dziękuję dzieciom i pani wychowawczyni za udział w warsztatach, jak również  za pomoc koleżance z pracy  Paulinie Szczęch. Wszystkim mamom życzę zdrowia i moc radości ze swoich pociech.