Wernisaż prac Agaty Ładak w Brzózie Królewskiej

W dniu 30 listopada 2018 r. w Ośrodku Kultury w Brzózie Królewskiej odbył się wernisaż wystawy prac pani Agaty Ładak, na który oprócz zaproszonych gości licznie przybyli mieszkańcy. Na pokazanych obrazach wyszyte są krajobrazy i motywy religijne.

W galerii są też kwiaty, których piękno artystka dostrzega na co dzień. Sama pani Agata Ładak jest mieszkanką Brzózy Królewskiej, pochodzi z rodziny, której nieobce są artystyczne pasje. Wernisaż rozpoczął się występem Akademii Promusic z panem Mateuszem Pęcakiem na czele, który zagrał na flecie peruwiańskim. Akompaniowały mu: Paulina Karaś-pianino i Dorota Zygmunt-gitara. Swoją grę na pianinie zaprezentował również Bartłomiej Zygmunt, a na organkach zagrała Genowefa Szczęch. Można było również posłuchać piosenek pięknie zaśpiewanych przez panią Albinę Grabarz. Podczas wernisażu wystawie towarzyszyła ekspozycja rękodzieła wykonanego przez panią Stanisławę Zygmunt, siostrę pani Agaty. Dziękujemy artystce i jej siostrze za podzielenie się z nami swoją twórczością. Dziękujemy wszystkim uczestnikom wernisażu, a zainteresowanych zapraszamy do zwiedzania wystawy.