Wieczorek poetycki w Brzózie Królewskiej

30 listopada 2023 r. w Ośrodku Kultury w Brzózie Królewskiej odbył się wieczorek poetycki pani Ewy Kazak pt. „Na skrzydłach myśli” połączony z wernisażem wystawy prac pani Agaty Ładak. Obie artystki połączyła nie tylko wielka pasja twórcza, ale i szkolna ława. Barwne, malowane nitką obrazy tworzyły niezwykłe tło dla wierszy czytanych przez panią Danutę Kurzyp, panią Magdalenę Niemczyk oraz samą poetkę. Nie zabrakło też wokalnej oprawy w wykonaniu pani Magdaleny Niemczyk i pani Iwony Lis. Całości towarzyszyła nastrojowa muzyka. O piękną oprawę uroczystości zadbali też pracownicy Ośrodka Kultury tworząc na sali klimatyczny wystrój. Goście mogli wypić kawę i delektować się słodkościami i poddać się nastrojowi magicznej chwili. Mamy nadzieję, że dla wszystkich licznie zebranych uczestników był to mile spędzony wieczór w doborowym towarzystwie z pięknymi obrazami, muzyką i poezją w tle.