Wiosenna kolekcja mody w Hucisku

Wiadomo wszem i wobec, że światową stolicą mody jest Paryż. Organizowane są tam słynne pokazy mody i swoje projekty tworzy tam wielu projektantów. 19.04.2023 Ośrodek Kultury w Hucisku zamienił się również w pracownię mody, a dzieci uczestniczące w warsztatach „Młodzi projektanci mody” w projektantów mody. Za pomocą różnych kawałków materiałów, tiulu, koronek,  ozdób stworzyły swoje stroje. Kreatywność i zapał do pracy wśród uczestników był ogromny. Powstały nowatorskie i piękne stylizacje. Fajnie jest mieć ubrania od znanych marek i projektantów, ale nasza kolekcja jest ponad to! Jest wyjątkowa i stworzona z ogromnym  sercem młodych projektantów.  Nowa kolekcja mody wiosennej,  nazwana „OK FASHION” została zaprezentowana na wybiegu przez urocze modelki- projektantki oraz na ściance modowej. Warsztaty wniosły dużo radości. Wpłynęły pozytywnie na usprawnianie zdolności manualnych, rozwijały  kreatywność, wyobraźnię i umiejętność pracy w grupie. Warsztaty” Młodzi projektanci mody” staną się zajęciami cyklicznymi. Będziemy tworzyć nowe rzeczy z logo „OK FASHION”