Wiosenne inspiracje Ośrodka Kultury w Maleniskach

W atmosferze nadchodzącej wiosny, Ośrodek Kultury w Maleniskach 20 marca, przeprowadził wyjątkowe warsztaty bibułkarskie dla uczniów klas trzecich Szkoły Podstawowej w Woli Zarczyckiej. To wyjątkowe wydarzenie, które rozpoczęło się krótkim wprowadzeniem w sztukę bibułkarstwa, a następnie rozpoczął się proces tworzenia wiosennych kwiatów inspirowany nadchodzącą porą roku. Podczas zajęć panowała radosna atmosfera pełna kreatywności i współpracy. Zapał z jakim dzieci zaangażowały się w proces tworzenia, towarzyszył im do samego końca. Powstały krokusy, stokrotki , żonkile, a niektóre dzieci zainspirowane swoją kreatywnością, stworzyły własne projekty kwiatowe. Ogromny zapał i entuzjazm dzieci, gesty serdeczności i wdzięczności były dla mnie niezmiernie poruszające i budujące. Składamy serdeczne podziękowania wychowawczyniom klas trzecich pani Lidii Ściuk, pani Joannie Szewczyk za możliwość uczestnictwa w tym wyjątkowym wydarzeniu twórczej współpracy, dziękując za gościnność i otwartość na sztukę.