Wizyta Świętego Mikołaja w Brzózie Królewskiej

Święty Mikołaj to jedna z najbardziej znanych postaci na świecie, na którą z niecierpliwością czekają wszystkie dzieci. Obchodzone 6 grudnia Mikołajki to czas dawania i otrzymywania prezentów. W tym dniu Mikołaj zawitał również do Ośrodka Kultury w Brzózie Królewskiej.

Wizytę tej uwielbianej przez wszystkie dzieci postaci poprzedził występ gości ze Lwowa – zespołu Wyszywanka i Fiesta. Po nich w bajkową krainę wprowadził dzieci teatrzyk Bagatelka działający przy miejscowym Ośrodku Kultury, który przedstawił inscenizację „Bajkowy pociąg”. W końcu zadźwięczały dzwonki i nadszedł czas na wizytę Mikołaja, który przyniósł wszystkim dzieciom cały worek upominków. Dziękujemy Mikołajowi, że nie zapomniał o dzieciach zgromadzonych w Ośrodku Kultury i z niecierpliwością będziemy oczekiwać przez cały rok na kolejne spotkanie.