Wizyta Świętego Mikołaja w giedlarowskim GOK-u

Co roku na początku grudnia wszystkie dzieci z utęsknieniem czekają na pana w czerwonym stroju, długą brodą i wielkim brzuchem – jednym słowem na Świętego Mikołaja. Mikołaj, zazwyczaj z pomocnikami elfami bądź śnieżynkami, w wielkich workach przynosi dzieciom prezenty. W tym roku Święty postanowił spotkać się z dziećmi w Ośrodku Kultury w Giedlarowej.

Prezenty nie były jedyną niespodzianką grudniowego wieczoru. Dzieci przy współpracy z rodzicami wykonały z papieru podobizny świętego Mikołaja, które następnie rzeczony Święty mógł dostać w prezencie. W czasie wielkiego oczekiwania śnieżynka Agatka umilała nam czas śpiewając piosenki o Mikołaju. Dziękujemy wszystkim dzieciom i Mikołajowi za przybycie i do zobaczenia za rok!