Wizyta w Gminie Trąbki Wielkie

Na zaproszenie Wójta Gminy Trąbki Wielkie 10,11, i 12 września 2021 r. już po raz kolejny zespól Brzozoki gościł na Pomorzu. Towarzyszył mu również zespół Wierzawianie z Wierzawic. Pierwszego dnia pobytu grupa miała okazję poznać Gdańsk i okolice, a 12 września wzięła udział w Dożynkach Archidiecezjalno-Samorządowych, podczas których pobłogosławiono tegoroczne plony i podziękowano wszystkim rolnikom za ich ciężką pracę. Tradycyjnie już podczas Dożynek w Trąbkach Wielkich odbył się Konkurs Koron Żniwnych. Wieniec z Brzózy Królewskiej docenił Marszałek Województwa Pomorskiego i grupa otrzymała z jego rąk puchar za najpiękniejszą koronę żniwną. dodatkowo zespół Brzozoki zaprezentował na scenie swój program artystyczny. Dziękujemy za zaproszenie na ten szczególny pobyt, dziękujemy za możliwość poznania pięknych, nowych zakątków oraz za wielka gościnność.