Wycieczka z OK w Maleniskach

Wycieczka to zdecydowanie najlepszy sposób na zetknięcie się dzieci z rzeczywistością, okazja do gromadzenia spostrzeżeń z otaczającego je świata, stanowiącym podstawę do rozwijania treści edukacyjnych, pobudzająca aktywność poznawczą u dzieci. Mając na uwadze powyższe cele 04.08.2021 Ośrodek Kultury w Maleniskach zorganizował wycieczkę. Wczesnym rankiem uczestnicy wycieczki wyruszyli w podróż do Parku Atrakcji w Inwałdzie. W trakcie wycieczki miało miejsce wiele momentów wywołujących emocjonalne przeżycia, chwil, w których budziło się zainteresowanie oglądanymi obiektami, czy przedmiotami. Dzieci wraz z rodzicami korzystali z następujących form rozrywki:  „koła młyńskiego”, „ łodzi piratów”, karuzeli, samochodzików, parku miniaturowych budowli odzwierciedlających budynki z różnych stron świata, zwiedzania warowni i innych. Wszyscy uczestnicy wyjazdu bawili się doskonale, w pełni korzystając z wielu atrakcji. Po tak atrakcyjnie spędzonym dniu, pełni niezapomnianych wrażeń uczestnicy wycieczki bezpiecznie wrócili do domu. Dziękujemy wszystkim uczestnikom wycieczki, bo bez Was nie byłoby tak przyjemnie.