Wystawa „Piskorowice- Rzuchów na starej fotografii” i „Świat w miniaturze”

Od 1 czerwca w Ośrodku Kultury w Piskorowicach w godz.od 10.00 -15.00 można oglądać wystawy:

– „PISKOROWICE, RZUCHÓW NA STAREJ FOTOGRAFII” – Prezentowane są niecodzienne fotografie pochodzące z najgłębszych zakamarków kolekcji rodzinnych. Obrazują dawną, piskorowicką i rzuchowską wieś. Pokazują ciężką i trudną pracę w gospodarstwie, zwyczaje, obrzędy i uroczystości, które były integralną częścią życia ówczesnych ludzi. Tę dawną wieś możemy zobaczyć i poczuć jej specyficzny klimat, niestety już tylko dzięki takim starym fotografiom.

-„ŚWIAT W MINIATURZE” – Wystawa prezentująca miniaturowe budowle stworzone przez uczestników zajęć Kreatywni – „Świat w miniaturze”

Wystawę zorganizowano w ramach obchodów Dni Gminy Leżajsk. Serdecznie zapraszamy do zwiedzania.