Wystawa poplenerowa twórców łańcuckiego Uniwersytetu III Wieku w Brzózie Królewskiej

25 lipca 2020 r. w Ośrodku Kultury w Brzózie Królewskiej odbyła się malarska wystawa poplenerowa twórców Uniwersytetu III Wieku z Łańcuta. Artyści wystawili do obejrzenia prace wykonane podczas kilkudniowych warsztatów plenerowych.

Na sztalugach znalazły się prawdziwe dzieła malarskie. Piękne widoki, okoliczna przyroda, kwiaty, ciekawe miejsca – to wszystko znalazło odzwierciedlenie na płótnie. Spotkanie artystów urozmaicił występ solistki pani Albiny Grabarz oraz zespołu Brzozoki. Dziękujemy autorom prac i występującym na scenie za artystyczne doznania i zachęcamy do dalszej współpracy z Ośrodkiem Kultury.