Wystawa poplenerowa w Brzózie Królewskiej

31 sierpnia 2019 r. w Ośrodku Kultury w Brzózie Królewskiej można było doświadczyć bliskiego spotkania ze sztuką. W tym dniu odbyła się bowiem poplenerowa wystawa XV Międzynarodowych Warsztatów Artystycznych „W Kręgu Pogranicza 2019” współfinansowanych z budżetu Województwa Podkarpackiego .

Swoje prace prezentowali artyści z Polski, Ukrainy, Litwy, Słowacji, Białorusi i Kanady. Dodatkowo wystawione były prace dzieci oraz pensjonariuszy miejscowego DPS biorących udział w zajęciach prowadzonych wcześniej w ramach Warsztatów Artystycznych.Licznie przybyli uczestnicy mieli szansę podziwiać wiele wspaniałych dzieł, które cechowała wielka różnorodność i niepowtarzalność. Wystawie towarzyszyła szczególna atmosfera, którą dodatkowo podkreślała stosowna do okoliczności muzyka. Nie bez znaczenia dla zwiedzających był bezpośredni kontakt z samymi artystami, którzy chętnie dzielili się swoimi przeżyciami jakie towarzyszyły im przy tworzeniu obrazów. Mamy nadzieję, że nasz Ośrodek Kultury będzie jeszcze niejednokrotnie gościł takich niezwykłych twórców.