Zabawy ze Świętym Mikołajem w Biedaczowie

W dniu 1.12.2021 r. Ośrodek Kultury we współpracy z Biblioteką w Biedaczowie przygotował spotkanie dla dzieci z oddziału przedszkolnego SP. Co prawda do mikołajowego święta jest jeszcze trochę czasu, ale my już bawiliśmy się w zgadywanie  skąd się wziął Święty Mikołaj i czy na prawdę  istnieje. Pani z biblioteki czytała dzieciom bajkę i ciekawe zgadywanki o Bożym Narodzeniu. Wykonywaliśmy również prace plastyczne. Powstawały wspaniałe Mikołaje z papieru a dzieci rysowały swoje wymarzone prezenty. Tę zabawę przerwało  nam przybycie niezwykłego gościa, który pozostawiwszy na chwilę pakowanie prezentów, odwiedził dzieci i opowiedział im historię  o tym jak został Świętym Mikołajem. Na koniec niezwykły gość rozdał wszystkim małe upominki.